Organizator:

Zaprezentuj się nowym wydawnictwie

Podziel się

Almanach Polskich Win i Winnic to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej winnicy.

Czym jest Almanach?

Almanach Polskich Win i Winnic to zupełnie nowa pozycja na rodzimym rynku wydawniczym. Książka będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat wina uprawianego w Polsce. Czytelnicy znajdą w niej obszerne treści poświęcone historii polskiego winiarstwa, regionom winiarskim, enoturystyce, konkursom winiarskim, organizowanym w Polsce, czy wreszcie samym winnicom i produkowanym w nich winom.

Jakość w środku i na zewnątrz

Almanach to aż 256 stron w formacie A4, poświęconych polskiemu winiarstwu. Liczne treści oraz zdjęcia zostaną wydrukowane na wysokiej jakości kredowym papierze, a całosć zostanie oprawiona w sztywną oprawę. Nakład tej pozycji to 2 tysiące egzemplarzy.

SPIS TREŚCI

Część I - polskie wino

  • Początki uprawy winorośli
  • Uprawa winorośli w XX wieku
  • Odrodzenie winiarstwa

Część II - smak

  • Szczepy winorośli i rodzaje win
  • Jakość - analiza konkursów
  • Dobór potraw

Część III - geografia

  • Położenie upraw
  • Wydarzenia winiarskie
  • Szlaki enoturystyczne

Część IV - polskie winnice

  • Lista winnic na terenie Polski

Przemysław Karwowski - autor Almanachu

Członek honorowy Zielonogórskiego Stowarzyszenia Winiarskiego. Promotor polskiego wina, autor wielu publikacji winiarskich, organizator konkursów winiarskich w Zielonej Górze. Zasiada w gronie jury WINOPL - Konkursu Win Polskich. Jego zaangażowanie w przygotowanie Almanachu jest gwarancją wysokiej jakości wydawnictwa i ciekawych treści, jakie będziemy mogli w nim znaleźć.

Zaprezentuj się w Almanachu 

Chcemy , aby Almanach był bogatym źródłem wiedzy dla osób poszukujących polskich win. Dlatego w nowej książce znajdą podstawowe informacje na temat wszystkich winnic, działających na terenie Polski. W podstawowym wpisie, oprócz standardowych informacji teleadresowych pojawią się takie dane jak rok założenia winnicy, wielkość uprawy, hodowane odmiany, czy oferowane usługi. Podstawowy wpis zajmie objętość 1/4 strony A4 i pojawi się obok wpisów 3 innych winnic.

Wpis podstawowy jest bezpłatny 

Wpis rozszerzony - cała strona tylko dla Twojej winnicy 

Winnice, które chciałyby zamieścić więcej informacji na temat swojej działalności mogą skorzystać z możliwości opublikowania wpisu rozszerzonego. Oprócz informacji zawartych w wpisie podstawowym, wpis rozszerzony pozwala na zamieszczenie kilkuzdaniowego opisu winnicy, zdjęcia oraz maksymalnie czterech etykiet win z krótkim opisem każdego z nich. Wpis rozszerzony zajmuje jedną stronę A4.

Cena wpisu rozszerzonego wynosi 1200 PLN.