Organizator:

Zakres tematyczny

Podziel się

Targi WINO skupią się wokół trzech głównych zagadnień związanych z polskim winiarstwem.

Prezentacja polskich win i cydrów - czyli śmietanka polskiego winiarstwa. Przedstawiciele uznanych czołowych marek winiarskich nie tylko zaprezentują swoje trunki, ale również podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z uprawą winorośli i produkcją wina. Polscy winiarze mogą w ten sposób pochwalić się swoimi produktami szerokiemu audytorium, jakie w dniach od 16 marca 2023 odwiedzi Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zwiedzający mogą z kolei skosztować i zakupić polskie wina i cydry. 

Pokazy dostawców sprzętów około winiarskich - producenci butelek, etykiet, korków i wielu innych urządzeń i sprzętów. Wiemy, że bez nich nie ma mowy o stworzeniu najlepszego wina. Dlatego zaprosiliśmy wiodące firmy, które podczas targów WINO przedstawią swoje produkty. 

 

Enoturystyka - forma wypoczynku znana przede wszystkim z krajów Europy Zachodniej staje się coraz popularniejsza w Polsce. Podczas organizowanego przez nas wydarzenia wskażemy najciekawsze lokalizacje, które pozwolą połączyć wypoczynek z miłością do wina. 

 

Oferta uczestnictwa Bilety i informacje dla zwiedzających