Organizator:

Aktualności

03-08-23 Szklana butelka oddaje pole kartonowi?

Bag-in-box, czyli kartonowe pudełko workiem i kranikiem, ma stać się następcą szklanej butelki – uważają eksperci cytowani przez portalspozywczy.pl.

Zobacz więcej

01-08-23 Prawnicy odpowiedzą na ważne pytania. Bezpłatne szkolenia i konsultacje

Wątpliwości dotyczące przepisów prawnych dotyczą gastronomii branży spożywczej czy winiarskiej. Są nieodłącznym elementem działalności każdego przedsiębiorstwa, hotelu i restauracji. Dzięki aż czterem szkoleniom i trzem dniom spotkań z prawnikami, każdy wystawca i zwiedzający otrzyma odpowiedzi na najważniejsze...

Zobacz więcej

01-08-23 Poznańska MUGA z Gwiazdką Michelina

11 restauracji zarekomendowali krytycy Michelin – najsłynniejszej przewodnika promującego restauracje i lokale gastronomiczne na całym świecie. Do grona restauracji ze słynną gwiazdą dołączyła poznańska MUGA. MUGA stała się trzecią restauracją w Polsce z gwiazdką Michelin.

Zobacz więcej

01-08-23 Powstaje Wielkopolski Szlak Winnic

W Wielkopolsce powstaje szlak winnic - informuje Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Szlak ma zachęcić turystów nie tylko do odkrywania winnic, ale również do spotkań z ich właścicielami, poznawania dziedzictwa oraz obcowania z przyrodą regionu.

Zobacz więcej

25-05-23 Charytatywny Długi Stół z PositiveWays

To wydarzenie, jakiego w Poznaniu jeszcze nie było. Uroczysta kolacja pod gołym niebem serwowana na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. Wśród gości specjalnych – Ben Collins, brytyjski kierowca wyścigowy.

Zobacz więcej