Organizator:

Aktualności

27-01-23 Winnica Edison ciągle ulepsza swoje produkty

Wino produkowane w Winnicy Edison jest efektem pasji i zaangażowania grupy bliskich przyjaciół i miłośników wina, którzy razem z właścicielem i przy współpracy z doświadczonymi konsultantami, nieustannie starają się ulepszać oferowane produkty, uczestnicząc w całym procesie produkcji. To kolejny znakomity...

Zobacz więcej

27-01-23 Symbioza z przyrodą i pasja do wina w Winnicy Jaworowo

„Chcemy, żeby było to miejsce profesjonalne dlatego stawiamy na najlepszą jakość i najwyższe standardy” – zapewniają właściciele Winnicy Jaworowo. „W przetwórni mamy nowoczesne urządzenia winiarskie pozwalające uzyskać właściwe środowisko dla tworzenia niezwykle wrażliwego trunku jakim jest wino. Naszym...

Zobacz więcej

27-01-23 Winnica Katarzyna znów na targach WINO

Winnica Katarzyna działa już kilkanaście lat. Oferuje degustacje, zwiedzanie, szkolenia, a jej przedstawicieli można spotkać podczas wielu wydarzeń związanych z winiarstwem. W marcu Winnica Katarzyna kolejny raz pojawi się na targach WINO.

Zobacz więcej

26-01-23 Krótka historia dziewięciu winiarskich województw

Historia uprawy winorośli i produkcji w Polsce liczy ponad tysiąc lat. Na tegorocznych targach wino swój udział zapowiedziało kilkadziesiąt producentów win i cydrów z dziewięciu województw, w których ta historia jest arcyciekawa.

Zobacz więcej

23-01-23 Doceniamy wina, przekazujemy feedback. Upływa termin zgłoszeń do konkursu WINOPL

Produkujesz wino, chcesz zdobyć kontrakt na jego sprzedaż? A może po prostu chciałbyś poznać opinie ekspertów o swoich winach? To wszystko uzyskasz zgłaszając je do konkursu WINOPL. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 27 stycznia.

Zobacz więcej