Organizator:

Restauracja i hotel Port Sołacz, czyli idealne miejsce spotkań gości targowych

Podziel się

W samym sercu najpiękniejszego parku Poznania, na gości targowych czekają wygodne apartamenty, znakomita kuchnia i 185 wyjątkowych win z całego świata. Wizyta w restauracji będzie idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia spędzonego na Targach WINO.

Port Sołacz to wyjątkowe miejsce, pełne ciszy i spokoju, w którym w niezwykle komfortowych warunkach można zorganizować spotkania z partnerami biznesowymi, a także zregenerować siły w jednym z wygodnych apartamentów.

Znakomita kuchnia i wina z całego świata

Klasyki w nowoczesnym wydaniu, przygotowane ze świeżych, sezonowych i wysokiej jakości produktów – tak w skrócie można opisać restaurację Port Sołacz. Dania łączą w sobie aktualne trendy i smaki oraz sołacką tradycję. W menu, pieczołowicie ułożonym przez utytułowanych szefów kuchni, każdy znajdzie coś dla siebie. Dumą lokalu, nawiązującą do historycznych początków samego budynku będącego niegdyś winiarnią, jest także wine bar oferujący 185 różnorodnych win z sześciu kontynentów!

Menu Portu Sołacz >>

Port Sołacz sprawdzi się świetnie, jako miejsce na śniadanie biznesowe, lunch, kolację czy też miejsce indywidualnego spotkania dla szerszego grona kontrahentów.

Apartamenty w Porcie Sołacz

 

Port Sołacz oferuje 10 dwuosobowych pokoi Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza sprawią, że goście poczują się w nich zrelaksowani i odprężeni. Goście mogą również skorzystać ze śniadań serwowanych w hotelowej restauracji.

Niebanalne wnętrze, profesjonalny i zgrany zespół, otoczenie natury i przede wszystkim wyśmienite dania i wina z całego świata sprawią, że wizyta w Porcie Sołacz będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Rezerwacje:

tel. +48 696 102 225, e-mail: restauracja@portsolacz.pl