Organizator:

Świąteczne trunki dookoła świata [KONKURS]

Podziel się

Ile grzanego wina wypija się podczas jarmarków w europejskich krajach? Jakie są świąteczno-noworoczne tradycje związane z toastami na całym świecie? Oto konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na targi WINO!

 

Każdy kraj, w którym pije się alkohol, ma swoje tradycje związane z winami, piwami, likierami, nalewkami. Hiszpanie, Norwegowie, Francuzi, Japończycy, Amerykanie – wszyscy oni przez wieki wykształcili swoje zwyczaje, obyczaje i stworzyli niezwykłe przepisy. Smakowite trunki trafiły też do (pop)kultury.

Na osoby, które lubią tego rodzaju ciekawostki i chciałyby spróbować polskich win i alkoholi rzemieślniczych, czeka konkurs „Świąteczne trunki dookoła świata”. Do wygrania jest 10 zaproszeń na targi WINO.

Zasady są proste: w 10 pytaniach trzeba wybrać jedną odpowiedź. Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzi.

Konkurs trwa od 18 grudnia do środy, 3 stycznia, do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dzień później, na facebookowym profilu Targów WINO (https://www.facebook.com/TargiWino).

Quiz