Organizator:

Bilety

Podziel się

Sprzedaż biletów wystartowała! Wejściówki do nabycia wyłącznie na ToBilet.pl.

Niezwykła podróż po polskich winach – wyrusz razem z nami!

WINO – Targi Polskich Win i Winnic to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu Grupy MTP. Przez trzy dni, od 27 do 29 sierpnia 2021, polscy producenci win i cydrów zaprezentują swoje trunki. To znakomita okazja, aby poznać, spróbować i zakupić produkty rodzimych winiarzy z różnych zakątków Polski.

W trakcie targów zaprezentuje się łącznie kilkudziesięciu wystawców. To nie tylko producenci wina, ale również przedstawiciele branż około winiarskich. 

>>>CO, GDZIE, KIEDY? - SPRAWDŹ, CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE PODCZAS TARGÓW WINO<<<

Bilety do nabycia już dziś! 

Skorzystaj z przedsprzedażowej promocji i już dziś zakup wejściówkę na pierwszą edycję targów WINO w niższej cenie. W dniu wydarzenia ceny wejściówek wzrastają. Bilety w cenie 20 zł można nabyć wyłącznie na stronie bileterii ToBilet.pl

>>> LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW <<<< 

Komentowane degustacje na targach WINO

Mocnym punktem programu będzie także komentowana degustacja, która odbędzie się w restauracji GardenCity, zlokalizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczestnicy degustacji spróbują 9 róznych win oraz skosztują 9 przepysznych potraw. Całość zostanie okraszona profesjonalnym komentarzem, który pozwolił zgłębić tajniki łączenia potraw z winem. Udział w degustacji jest biletowany osobno. Wejściówka na degustację upoważnia także do udziału w targach tego samego dnia. 

>>>WEŹ UDZIAŁ W KOMENTOWANYCH DEGUSTACJACH<<<

>>>DOWIEDZ SIĘ, CO CZEKA NA CIEBIE PODCZAS KOMENTOWANYCH DEGUSTACJI<<<

Kamperem na Targi WINO

Polish Wine Rally, czyli I Zlot Polskiej Grupy Caravaningowej, wyjątkowe spotkanie miłośników caravaningu i poznawania nowych smaków, odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jako wydarzenie towarzyszące targom polskich win i winnic – WINO 2021.

I Zlot Polskiej Grupy Caravaningowej to również okazja do lepszego poznania obszarów działań stowarzyszenia oraz skorzystania z licznych bonusów, rabatów czy voucherów, ufundowanych przez członków stowarzyszenia – liderów polskiej branży caravaningowej.

>>>PRZEKONAJ SIĘ, DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W ZLOCIE<<<

>>>BILETY NA POLISH WINE RALLY<<<