Organizator:

Bilety na Targi WINO 2022 już w sprzedaży!

Podziel się

Bilety upoważniające do udziału w nadchodzącej edycji targów są dostępne na platformie ToBilet.pl.

Targi Polskich Win i Winnic to wyjątkowe wydarzenie poświęcone wyłącznie polskiemu winiarstwu. Przez trzy dni miłośnicy polskich win będę mogli skosztować i zakupić trunki bezpośrednio od polskich winiarzy. Bogaty program wydarzenia wypełnią ponadto komentowane degustacje oraz debaty i prelekcje na scenie głównej. 

>>> Tak było w tym roku - relacja z Targów WINO 2021 <<<

Targi WINO 2022 odbędą się w dniach od 17 do 19 marca 2022. Bilety na przyszłoroczną odsłonę Targów WINO trafiły właśnie do sprzedaży. Do wyboru są trzy rodzaje wejściówek: 

  • Bilet dla profesjonalnych zwiedzających (20 PLN / dzień)
  • Bilet dla zwiedzających (30 PLN / dzień) 
  • Bilet wielodniowy (70 PLN / 3 dni) 

Wszystkie bilety są dostępne na platformie biletowej ToBilet.pl. Ważna informacja - wkrótce pojawią się również bilety, upoważniające do udziału w kolacji degustacyjnej, która odbędzie się 18 marca 2022, czyli drugiego dnia targów. Podobnie jak w tym roku, bilet na kolację degustacyjną będzie upoważniał do udziału w targach tego samego dnia. Dlatego wszystkich rozważających zakup tej wejściówki prosimy o chwilę cierpliwości i wstrzymanie się z zakupem. 

Wszystkich pozostałych gorąco zachęcamy do tego, aby już dziś potwierdzić swój udział i wyruszyć razem z nami w niezwykłą podróż po polskich winnicach. 

>>>Bilety na Targi WINO<<<