Organizator:

Inspiracje i celebracja. Nowi patroni medialni

Podziel się

Patroni medialni to ważna część targów WINO. To oni informują o tym wydarzeniu, piszą relacje, ale też podpowiadają pomysły. Wśród tegorocznych patronów po raz pierwszy pojawiły się portale FACETpo40.pl i kuchniadladoroslych.pl.

FACETpo40.pl to miejsce, w którym współczesny mężczyzna znajdzie inspiracje, wskazówki i odpowiedzi na swoje pytania, a także setki pomysłów na tę drugą, lepszą połowę życia. To wirtualny kumpel, do którego można zwrócić się z każdą sprawą.

Portal porusza wszystkie tematy, które interesują mężczyzn, między innymi:

  • zdrowie, forma, sport dla mężczyzn w średnim wieku
  • związki, rodzina, rozwód
  • wychowanie dzieci i relacje z nastolatkami
  • motoryzacja, gadżety, nowe technologie
  • kariera, biznes, pieniądze
  • dobry styl, moda męska, zegarki
  • recenzje alkoholi, foodpairing, męska kuchnia
  • podróże, hobby, muzyka, książka, film

Facetpo40.pl jest obecny na Facebooku (https://www.facebook.com/Facetpo40) i Instagramie: (https://www.instagram.com/facetpo40.pl_official/)

 

KuchniaDlaDoroslych.pl to serwis dla tych, którzy uwielbiają smakować i celebrować życie.

Znajdziecie w nim sporo przepisów na każdą okazję – od romantycznego wieczoru we dwoje, przez śniadanie do łóżka, po spotkanie w większym gronie z przyjaciółmi. Nie brakuje też pomysłów, jak osłodzić sobie życie prostymi deserami i stać się królem domówki dzięki własnoręcznie przygotowanym koktajlom.

KuchniaDlaDoroslych.pl nie jest jednak typowym portalem kulinarnym. To coś znaczniej więcej! Tu nie tylko można się przekonać, że gotowanie jest łatwe i przyjemne, ale i poznać świat foodpairingu. Serwis oferuje również sporą dawkę praktycznej wiedzy na temat wina i innych alkoholi oraz pokazuje, jak w prosty sposób nauczyć się degustować i wybierać dobre trunki.

Na stronie znajduje się też wiele inspiracji, jak miło spędzić czas tylko we dwoje oraz jak przez żołądek trafić do serca – afrodyzjaki mają moc i tu można się o tym przekonać. KuchniaDlaDoroslych.pl  to prawdopodobnie najbardziej hedonistyczne miejsce w sieci.

KuchniaDlaDoroslych.pl jest obecna na Facebooku: https://www.facebook.com/KuchniaDlaDoroslych i Instagramie: https://www.instagram.com/kuchnia_dla_doroslych/

Bilety na targi WINO