Organizator:

Kolacja degustacyjna - znamy pierwsze szczegóły

Podziel się

Bilety na kolację degustacyjną trafią do sprzedaży już 14 lutego. Na pierwszych szczęśliwców czeka atrakcyjna promocja.

Wieczorna kolacja degustacyjna to jeden z głównych punktów programu Targów WINO. Spotkanie w Restauracji GARDENcity jest połączeniem dwóch niezwykłych światów - przepysznych potraw oraz polskich win. Każde danie przygotowane jest w taki sposób, aby jak najlepiej komponowało się z podanym rodzajem wina. Tego wieczoru kubki smakowe wyruszą w niepowtarzalną podróż. 

Znamy pierwsze szczegóły 

Nadchodząca kolacja degustacyjna odbędzie się drugiego dnia targów, czyli 18 marca, o godz. 20:00. W karcie znajdzie się 8 win oraz 8 dań. Co ważne, zaprezentowane zostaną wyłącznie wina obecne na Targach WINO. Na spotkaniu tradycyjnie pojawią się sami winiarze, którzy opowiedzą o swoich trunkach oraz podzielą się swoją bogatą wiedzą na temat wina. Dokładne menu oraz listę win poznamy wkrótce. 

Walentynkowa promocja na rozpoczęcie sprzedaży 

Kolacja degustacyjna jest wydarzeniem biletowanym osobno. Bilet na degustację upoważnia do udziału nie tylko w samej kolacji, ale również w Targach WINO. W tym roku, kupując ten rodzaj wejściówki będziemy mogli uczestniczyć podczas dwóch dni targów - 18 oraz 19 marca. To doskonały pakiet, który ucieszy każdego miłośnika wina. 

Bilety na kolację degustacyjną trafią do sprzedaży 14 lutego i będą dostępne wyłącznie na platformie biletowej ToBilet.pl. Cena biletu to 230 PLN. Liczba wejściówek jest ograniczona. Radzimy nie odkładać zakupu na ostatnią chwilę.

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży oraz wypadających tego dnia walentynek przygotowaliśmy dla Was limitowaną pulę wejściówek w niższej cenie za jedyne 199 PLN. Kto pierwszy ten lepszy! Bilety w niższej cenie będą sprzedawane aż do wyczerpania puli. 

Przypominamy również, że w związku z pandemią COVID-19 oraz wprowadzonymi obostrzeniami w  targach WINO 2022 mogą wziąć udział osoby, które spełniają jeden z trzech niżej wymienionych warunków:

• posiadanie ważnego unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID (Unijny Certyfikat Covid, UCC), w postaci elektronicznej lub papierowej lub zaświadczenia uznawanego za równoważne z UCC (wydanego przez państwo trzecie – spoza Unii Europejskiej),
• posiadanie statusu ozdrowieńca, po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich max. 6 miesięcy oraz okazanie przy wejściu stosownego potwierdzenia tego statusu, np. Unijny Certyfikat Covid,
• posiadanie negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 wykonanego max. 48 h przed godziną rozpoczęcia wydarzenia i okażą go przy wejściu na wydarzenie (wersja papierowa lub elektroniczna z wynikiem negatywnym testu).