Organizator:

Miody pitne wracają na stoły i na targi WINO

Podziel się

„Jako The Big Fellow tworzymy kraftową i rodzinną miodosytnię. Wybraliśmy trójniaki, bowiem dzięki zawartości alkoholu i swojej pijalności, mogą śmiało konkurować z winami” – mówią o swojej obecności na targach WINO.

The Big Fellow – wieszczy powrót miodów pitnych na nasze stoły. Ta mała, kraftowa miodosytnia, w oparciu o ekologiczne soki i miody od polskich pszczelarzy, tworzy naturalne miody pitne. W składzie panuje minimalizm, czyli prosty skład, bez barwników, aromatów, konserwantów ani powszechnie stosowanych w winiarstwie środków do klarowania (takich jak żelatyna, czy białka kurze).

„Możemy pozwolić sobie na ich niestosowanie z racji bardzo długiego okresu leżakowania, który trwa co najmniej rok przed zabutelkowaniem. Z powodzeniem korzystamy z ekologicznych soków produkując smakowe miody pitne: z sokiem wiśniowym, malinowym i kwiatem bzu czarnego. Mamy nadzieję, że z Państwa udziałem miody pitne powrócą na nasze stoły” – stwierdzają.

Wartością dodaną produktów The Big Fellow są etykiety, które zapraszają do podróży po świecie polskich owadów zapylających. Podobnie jak zawartość butelek zaprasza do przeniesienia się w środek słodkiego i beztroskiego lata.

kup bilet i spróbuj miodów