Organizator:

Sery zrodzone z pasji

Podziel się

Serowarnia  Mera Vallis zrodziła się z pasji do gotowania i naturalnego jedzenia. Tę pasję będzie można poznać podczas poznańskich targów WINO, 16-18 marca.

– Swoją przygodę z serowarstwem zaczęłam kilka lat temu od prostego sera w typie Korycińskim – wspomina Grażyna Szłapka, właścicielka Mera Vallis.

Od tego czasu pogłębia wiedzę i polepsza serowarskie umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach zagranicznych i wizytach w różnych serowarniach na terenie Europy. –  Doświadczenie zdobyte podczas pracy w małych francuskich serowarniach wyznaczyło mi drogę jaką chcę podążać rozwijając ofertę mojej firmy – podkreśla.

Serowarnia Mera Vallis oferuje „luksus naszych czasów” – sery wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami z mleka niepasteryzowanego, niestandaryzowanego bez polepszaczy i konserwantów.

Nasze sery robimy z mleka pochodzącego od krów wypasanych na soczystych, bogatych w zioła nadnoteckich łąkach w związku z tym smak serów zmienia się wraz z porami roku.  – Zachęcam do skosztowania moich serów licząc, że zostaniecie państwo moimi stałymi klientami – podsumowuje.

Bilety