Organizator:

W jaki sposób zgłosić się do konkursu? - przewodnik krok po kroku

Podziel się

Od wypełniania formularza do wysyłki wina. Kompleksowy przewodnik dla tych, którzy chcą wziąć udział w WINOPL 2021.

Krok 1 – formularz on-line

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać jest wypełnienie formularza na stronie internetowej targów WINO - https://bit.ly/FormularzWINOPL2021. Formularze można nadsyłać do 29 marca 2021 roku.

W tym miejscu konieczne jest podanie danych zgłaszającego oraz samej winnicy. Przed uzupełnieniem kolejnych pól, warto przygotować numer KOWR, którego podanie będzie niezbędne do wysłania formularza. Z numerem KOWR pod ręką cała procedura powinna zająć raptem parę minut. Jedynym niewymaganym polem jest logotyp winnicy – jego załączenie nie jest obowiązkowe.

Po wpisaniu danych we wszystkie rubryki przechodzimy do zgód. Niezbędne są dwie z nich – akceptacja regulaminu oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Oprócz tego na tym etapie można wyrazić chęć otrzymywania informacji handlowych i kontaktowania się ze zgłaszającym w ramach marketingu bezpośredniego.

Jeszcze tylko krótka notka o tym, kto jest administratorem naszych danych osobowych i voilà! Możemy wysyłać formularz. Jeśli zapomnimy wypełnić któreś z pól, lub nie zaznaczymy wymaganej zgody, wówczas na stronie pojawi się odpowiedni komunikat.

Gdy jednak wszystko przebiegło pomyślnie, wtedy na stornie pojawi się taka wiadomość…

… a na naszą skrzynkę odbiorczą wpadnie mail, potwierdzający zgłoszenie. Pierwszy etap zgłoszenia za nami! Czas na część drugą.

Krok 2 – uzupełnienie i wydrukowanie fiszek

W formularzu internetowym zadeklarowaliśmy ile win zamierzamy zgłosić na konkurs. Teraz czas na podanie konkretów. W mailu potwierdzającym rejestrację znajduje się odnośnik, kierujący do specjalnej fiszki, w której podajemy informacje na temat wina zgłaszanego do konkursu. Wypełniamy i drukujemy dokładnie taką liczbę fiszek, jaką zadeklarowaliśmy w formularzu. 

Krok 3 – pakujemy i wysyłamy wino!

Przyszedł czas na przygotowanie przesyłki. Zgodnie z regulaminem należy dostarczyć dwie butelki każdego zgłoszonego wina. Butelki muszą mieć pojemność minimum 0,75 litra, chyba że producent przewidział inną pojemność butelki produkowanego wina. Jednak nawet w takim przypadku pojemność butelki nie może być mniejsza niż 0,375 litra.

Oprócz butelek do przesyłki należy załączyć wypełnione i wydrukowane fiszki. Tak przygotowaną przesyłkę należy zaadresować w następujący sposób:

Izabela Rogowska
GARDEN city Restaurants & Catering
ul. Śniadeckich 25, 60-774 Poznań
tel. 693 028 866
z dopiskiem WINOPL – Konkurs Win Polskich

Na przesyłki czekamy do 2 kwietnia 2021 roku. Rozstrzygnięcia konkursu poznamy w dniach od 8 do 9 kwietnia 2021.

W razie jakikolwiek problemów prosimy o kontakt z następującymi osobami:

W sprawach organizacyjnych:

Mirosław Krasnowski

+48 668 695 467

Problemy techniczne z wysłaniem zgłoszenia:

Mateusz Fąfara

+48 539 777 567