Organizator:

Winne osobliwości na targach WINO w Poznaniu

Podziel się

Gosia Sułek (Misja Wino) i Michał Bardel (Czas Wina) niczym detektywi wytropili najbardziej zdumiewające rekordy winiarskie, a potem je zgrabnie opisali w książce Winne osobliwości.

Najdroższe wino świata? Najbardziej stroma winnica? Najstarsza butelka? Na te pytania sensacyjnych odpowiedzi udzielą Gosia Sułek (Misja Wino) i Michał Bardel (Czas Wina), którzy niczym detektywi wytropili najbardziej zdumiewające rekordy winiarskie, a potem je zgrabnie opisali w książce Winne osobliwości.

Na poznańskich targach WINO pojawią się 18 marca (piątek), od 16.00 do 17.30 by podzielić się z widzami swoją bogatą wiedzą winiarską.  Warsztat „Winne osobliwości” będzie meandrował po znanych regionach winiarskich świata, szlakiem tajemnic i rekordów. Przy okazji uważny słuchacz otrzyma dawkę potężnej wiedzy o winie w formie lekkiej i przyjemnej, bez uniwersyteckiego zadęcia!

Zapraszamy na warsztat – scena główna, wstęp wolny.

W piątek i sobotę zapraszamy również na mini stoisko wydawnictwa CZAS WINA, także  z INNYMI książkami o winie. W piątek autorzy Winnych Osobliwości będą podpisywać książki przed (od 15.30  i bezpośrednio po spotkaniu.