Organizator:

Kolacja degustacyjna

13.03.2022 22:04:22

Podziel się

Niezwykłe połączenie najlepszych polskich win i przepysznych potraw, przygotowanych przez szefa Restauracji GARDENcity - Tomasza Zdrenkę.

Kolacja Degustacyjna

18 marca 2022, godz. 20:00

Restauracja GARDENcity / Sala Saffron a'la carte 

Wieczorna kolacja degustacyjna to jeden z głównych punktów programu Targów WINO. Spotkanie w Restauracji GARDENcity jest połączeniem dwóch niezwykłych światów - przepysznych potraw oraz polskich win. Każde danie przygotowane jest w taki sposób, aby jak najlepiej komponowało się z podanym rodzajem wina. Tego wieczoru kubki smakowe wyruszą w niepowtarzalną podróż. 

Znamy pierwsze szczegóły 

Nadchodząca kolacja degustacyjna odbędzie się drugiego dnia targów, czyli 18 marca, o godz. 20:00. Co ważne, zaprezentowane zostaną wyłącznie wina obecne na Targach WINO. Na spotkaniu tradycyjnie pojawią się sami winiarze, którzy opowiedzą o swoich trunkach oraz podzielą się swoją bogatą wiedzą na temat wina. Dokładne menu oraz listę win poznamy wkrótce. 

Kolacja degustacyjna jest wydarzeniem biletowanym osobno. Bilet na degustację upoważnia do udziału nie tylko w samej kolacji, ale również w Targach WINO. W tym roku, kupując ten rodzaj wejściówki będziemy mogli uczestniczyć podczas dwóch dni targów - 18 oraz 19 marca.

Gdzie zlokalizowana jest Restauracja GARDENcity?